Janari është i ftohtë! Këngëtarja e njohur shqiptare, provokuese në plazh (Foto)
Transmetuar më 20-01-2020, 22:06

Prej ditësh është ftohtë dhe mot i pazakontë në Europë.

Por Morena Taraku vazhdon t’i shijojë pushimet në Tajlandë.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare nga Peja nuk heziton që t’i mbajë  fansat sa më aktiv përmes postimeve që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka sjellë një tjetër imazh joshës në të zeza, përmes të cilit ka vënë në pah fizikun atraktiv.

E njëjta gjithashtu nga fotografia tregon se po relaksohet pranë ishullit, i njohur si “James Bond”, në Tajlandë.

Nuk mund të shijohet më mirë jeta, se pamjet që sjell Morena nga Tajlanda./NOA.al

Loading...
Loading...