Sa janë rritur! Këngëtari i njohur shqiptar prezanton “pesë anëtarët e rinj të familjes së tij” (FOTO)
Transmetuar më 20-01-2020, 23:52

Këngëtari i njohur nga Shkupi Adrian Gaxha njoftoi se ka bërë disa blerje të rëndësishme.

Edhe pse  nuk është aktiv si dikur, sa i përket projekteve muzikore, këngëtari i njohur ka pasion kafshët.

Me disa foto  postuar në llogarinë e tij në Instagram, ai shfaqet jo me një, por pesë këlysh të vegjël.

"Francezët e mi të kaltër të vegjël janë gati për familjen e tyre të re, ata janë tani 2 muaj të rinj, nëse doni një anëtar të ri të familjes dhe një mik të bukur," ka shkruar këngëtari, teksa i ka prezantuar ata para publikut.

Gaxha shpreson të mos zhgënjehet nga miqtë e tij të rinj./NOA.al

Loading...
Loading...