Një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, a e njihni për kë bëhet fjalë?
Transmetuar më 21-01-2020, 12:47

Zonja që shikoni në fotografi, është një prej më të suksesshmeve në skenën shqiptare.

Me të njëjtat tipare, të njëjtët sy që i qeshin dhe thuajse e pandryshuar.

Fotografia është publikuar nga vajza e saj, ku nënë e bijë shihen të përqafuara.

E bërë nostalgjike për kohën e kaluar, vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, ka publikuar fotografi me të ëmën.

Bie në sy se Eli nuk është prekur nga vitet dhe vijon të ruajë të njëjtën hijeshi si dikur. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...