Një Meghan Markle e re, shihni si duket pas largimit nga familja mbretërore
Transmetuar më 21-01-2020, 13:10

"Divorci" nga Royals i Princit Harry dhe Meghan Markle tani është zyrtar, nëse në fillim Mbretëresha Elizabeth II u shfaq paksa e gatshme për këtë ndryshim drastik, në fund ajo e pranoi atë, duke hequr nga të dy bashkëshortët vetëm titujt dhe fondet e vërteta.

Tani jeta e re e Dukës së Sussex mund të fillojë me të vërtetë, pavarësisht nëse në të ardhmen e tyre ka modë apo politikë, nuk ka rëndësi, e vetmja gjë e sigurt është që ata janë përfundimisht të lirë dhe të pavarur. Qëllimi i tyre kryesor? T’i japin Archie një fëmijëri "normale".

Ish princesha është zhvendosur në Kanada dhe kohët e fundit është rikthyer në qendër të vëmendjes. Ishin paparacët ata të cilët e fotografuan ndërsa shëtiste në një pyll të Vancouver dhe për të tërhequr vëmendjen e mediave ishte pamja e saj e pazakontë.

Meghan i tha lamtumirë veshjeve zyrtare, fundeve deri poshtë gjurit, palltot bon-ton, tani ajo po synon rehatinë. Ajo është shfaqur e veshur me pantallona të zeza, një xhup sportiv dhe çizme nga Sorel, një model që kurrë nuk do të ëndërronte t’i tregonte gjatë angazhimeve zyrtare si princeshë.

Për ta kompletuar, ajo zgjodhi një kapelë leshi jeshil ushtarak ndërsa flokët i mbante të lidhura në një bishtalec anësor. Archie ishte duke ecur me të, teksa e mbante në gjoks, dhe në duar dy qentë e dashur Oz dhe Guy. Markle u shfaq e qeshur dhe e lumtur, duke demonstruar se ky largim e bën atë vërtet të kënaqur./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...