Koronavirusi, Tom Cruise “i burgosur” në një hotel të Venecias  
Transmetuar më 24-02-2020, 22:32

Daily Mail raporton se ylli i Hollivudit, teksa u përhap me shpejëtësi virusi, ndodhet në qytetin e njohur italian për të xhiruar "Mision Impossible 7".

Pjesë nga lundrimi i filmit duhej të ishte xhiruar në disa nga vendet më karakteristike në Venecia, por programet janë ngrirë për momentin.

Aktori mbërriti në Venecia më 20 shkurt dhe pritej të qëndronte aty deri më 1 mars.

Por pas ngjarjeve të fundit, nuk dihet sesa do të zgjasin xhirimet dhe a do të vazhdojnë ato në atë zonë ku edhe ishin bërë planet. Mision i Pamundur 7, me regji nga Christopher McQuarrie, pritet të dalë në verën e vitit 2021. Mbetet e paqartë nëse data do të ndryshojë pas problemeve të ditëve të fundit.

/NOA.al