Gjyshja jonë 101 vjeçare: Më fejuan kur linda, ja kur e pashë burrin tim për herë të parë
Transmetuar më 08-03-2020, 22:59

Një nënë 101 vjeçare nga Tomoci i Istogut Time Shatri rrëfehet për jetën e saj dhe momentin kur u njoh me të shoqin me të cilin e kishin fejuar që në djep.

Ajo në një rrëfim emocionues tregoi se si e fejuan kur ishte 1 vjeçe dhe vendimi për të shkuar në martesë me burrin që e kishte "rezervuar" pak pasi kishte lindur.

Time Shatri është nënë e 4 vajzave dhe e një djali, të cilin duket se e ka pikë të dobët.

Ajo u bë gjyshe 26 herë, ndërsa stërgjyshe plot 44 herë.

#Kojshiashow- Rrëfimi i 101 vjeçares që e kishin #fejuar sa ishte në #djep

#Kojshiashow-Rrëfimi i 101 vjeçares që e kishin #fejuar sa ishte në #djep

Publiée par RTV21 sur Dimanche 8 mars 2020

Loading...