Kallëzohet në Prokurori kryebashkiaku i Memaliaj/ Akuza ndaj tij
Transmetuar më 12-03-2020, 09:28
Gjolek Guci

Kallëzohet në Prokurorinë e Gjirokastrës, kryebashkiaku i Memaliaj, Gjolek Guci.

Kallëzimi ndaj tij është bërë nga një person me banim në Tiranë, me emrin Luan Bino.

Ky i fundit e akuzon Gucin për shpërdorim detyre.

Gjithçka me pretendimin se kryebashkiaku i Memaliaj ka hapur rrugën e fshatit Luftinjë në pronën e tij,

pa bërë vlerësimin dhe kompensimin përkatës. /a.y/noa.al

Loading...