Personat që duhet të shmangni sipas shenjës suaj të horoskopit
Transmetuar më 12-03-2020, 17:44

Me kë nuk duhet të dilni kurrë, bazuar në shenjën tuaj të zodiakut. Çfarë lloj personi duhet të shmangni?Më poshtë gjeni më shumë për shenjën tuaj.

Dashi

Ju jeni shenja e pavarur. Bëni atë që dëshironi dhe është e panegociueshme. Ju nuk keni kohë për dikë shumë afër. Ju mbyt dhe nuk sakrifikoni pavarësinë tuaj për asgjë. Partneri i mundshëm e kupton atë ose largohet.

Demi

Një dem është kokëfortë dhe xheloz. Ai tërhiqet nga njerëz të lumtur dhe optimist, por ideja e ndarjes së personit të tij të veçantë në mënyrë korrekte ose gabim pothuajse e bën kokën të shpërthejë. Është më mirë t’i shmangni këto mendime.

Binjakët

Edhe pse Binjakët pëlqejnë të tregojnë dashurinë e tyre dhe të jetojnë një jetë të fortë shoqërore, dikush si ai nuk është ideal. Marrëdhënia është në rrezik të bëhet konkurencë sesa çifti që shijojnë lidhjen që kanë. Në rastin tuaj, thënia e vjetër "të kundërtat tërheqin" përshtatet shumë mirë.

Gaforrja

Fatkeqësisht, thembra e Akilit e Gaforres është lëkundje humori, si dhe çështje besimi. Ju jeni gjithashtu shumë të mahnitur me ndjenjat tuaja, kështu që një partner që nuk i merr në konsideratë ose nuk i pranon ato nuk do të funksionojë kurrë.

Luani

Ju pëlqen të dhuroni dashuri. Megjithatë, jo pa marrë gjithashtu dashuri në këmbim. Nëse mendoni kështu, edhe në publik, qëndroni larg. E njëjta gjë vlen për dikë që nuk ju mbështet emocionalisht. Si sovran, ju meritoni madhështinë që i jepet vetvetes dhe ju pëlqen ta ndani atë me sovranitetin e zemrës suaj.

Virgjëresha

Virgjëreshat shpesh marrin zakonin e dëmshëm duke bërë gjithçka të mundshme për të kënaqur të tjerët. Kështu gjenden në një nivel emocional. Qëndroni larg atyre që kanë vështirësi të mëdha në komunikim dhe njerëzit që nuk ndajnë të njëjtin stabilitet.

Peshorja

Ju jeni një shpirt shumë i shoqërueshëm dhe nëse e gjeni veten në një marrëdhënie në të cilën ndiheni të pasigurt dhe me vetëvlerësim përtokë, largohuni herët.

Akrepi

Ju e dini atë që dëshironi dhe e dini saktësisht si ta merrni. Nëse partneri juaj nuk është në të njëjtën gjatësi vale, është koha të ikni. Duke qenë një shenjë e fortë, ju duhet të jeni me dikë që di të menaxhojë emocionet tuaja.

Shigjetari

Ju jeni superior dhe krenar dhe nuk keni frikë ta tregoni atë. Njerëzit kaq të trembur dhe introvertë, të cilët rrallë e tregojnë veten dhe kush janë vërtet, nuk kanë asnjë mundësi këtu.

Bricjapi

Edhe njerëzit e trembur dhe të heshtur nuk përshtaten me Bricjapët. Nëse e shihni që partneri juaj nuk është në gjendje të ketë një zë aktiv në marrëdhënie, atëherë duhet të hiqni dorë nga një marrëdhënie romantike me të.

Ujori

Ujorët gëzojnë vetmi dhe largohen nga qendra e vëmendjes sociale. Nëse dilni me dikë si ai, nuk po ndihmoni veten. Ju të dy do të përfundoni duke bërë asgjë për të krijuar kujtime. Ka një botë të re të guximshme atje dhe bërja e një ndryshimi ju jep një shans për ta njohur atë. Bëni vetes një favor, rri me dikë tjetër përveç vetes.

Peshqit

Peshqit janë të ndjeshëm. Ata që nuk janë shumë empatikë dhe / ose kanë një ego të madhe nuk janë opsioni ideal. Shumë shaka mund t’ju ​​shkatërrojnë ditën, sepse mund të keqkuptoni të gjitha këto dhe të lëndoni ndjenjat./b.l/noa.al/

Loading...