Jonida Vokshi e izoluar në shtëpi, zbulon si po i kalon këto ditë
Transmetuar më 16-03-2020, 08:22

Jonida Vokshi ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa foto të kapura në ambientet e shtëpisë, duke treguar se si po kalojnë këto ditë brenda për të.

“Kësaj i thonë gjej cep në shtëpi e bëj foto. Tamam, tamam kësaj i thonë zoti na ruajtë mendjen. Shpresoj të jeni mirë të gjithë. Ju dua”, ka shkruar Vokshi krah postimeve ku shfaqet mjaft e qeshur.

Me siguri Jonida është duke treguar kujdesin maksimal për shkak se ndodhet dhe në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë.