Parashikimi i motit për ditën e hënë, 4 maj 2020
Transmetuar më 03-05-2020, 23:23

Dita e nesërme pritet të jetë me diell në thuajse të gjithë territorin.

Pas mëngjesit paksa të freskët, mesdita dhe pasditja do të karakterizohen nga një mot i qëndrueshëm.

Temperaturat maksimale pritet të arrijnë deri në 24 gradë celcius.

Ndërkohë edhe e marta do jetë e qëndrueshme, ndërsa të mërkurën pritet të rikthehen sërish reshjet e shiut.

Gjithsesi këto janë kushte atmosferike tipike të muajve të pranverës. /k.k/noa.al/

Loading...