Pallati 48-katësh shkrumbohet nga flakët, pamjet e frikshme
Transmetuar më 05-05-2020, 22:46

Një ndërtesë 48-katëshe është shkrumbuar nga flakët në Sharjah të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në videot e publikuara shihet ndërtesa teksa shkrumbohet nga flakët, dhe njerëzit që dëgjohen nën panik.

Ende nuk dihet se sa persona kishte brenda në ndërtesë, në kohën që ndodhi ngjarja, gjithashtu arsyet e shpërthimit të zjarrit janë të paqarta.

Zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë evakuuar banorët, sepse edhe ndërtesat përreth rrezikojnë të përfshihen nga flakët.

Shihni videot më poshtë:/noa.al/

Loading...