Plane për nesër? Më parë njihuni me parashikimin e motit
Transmetuar më 08-05-2020, 18:45

Dita e nesërme pritet të jetë e kthjellët dhe me diell në thuajse gjithë territorin.

Madje termometri do arrijë deri në 25 gradë celcius në zonat e ulëta.

Atyre që u lejohet lëvizja, dhe që janë banorët në zonat e konsideruara të gjelbra, do kenë mundësi që të kalojnë një të shtunë të bukur.

Ndërkohë e diela pritet të rikthejë vransirat dhe një ulje e temperaturave. /k.k/noa.al/

Loading...