Tenton t’i heqë kokën derrit, por ajo që i ndodh është e frikshme
Transmetuar më 11-05-2020, 21:14

Video e mëposhtme tregon momentin dramatik kur një fermer për pak sa nuk i ka këputur kokën vetes gjatë tentativës për t’i hequr kokën derrit me një sëpatë.

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për t’i hequr kokën.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo ajo që i ndodh është e frikshme.

Video është bërë virale në internet dhe rrjetet sociale.

Për më shumë e shihni më poshtë./noa.al/

Loading...