Olta Gixhari konfirmon shtatzëninë me foton pasionante me partnerin
Transmetuar më 16-05-2020, 08:37

Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej erdhi konfirmimi prej vetë aktores.

Gjithçka duke publikuar një fotografi pasionante me partnerin e saj, të përqafuar të shtrirë buzë detit.

“Mami dhe babi❤❤❤”, shkroi Olta si diçiturë të fotografisë, duke konfirmuar pritjen e ëmbël.

Megjithatë ajo edhe kësaj radhe u tregua e kujdesshme që të mos e zbulojë fytyrën e partnerit, me të cilin është e lidhur prej disa vitesh.

Periudha e karantinës e ka gjetur Oltën në Spanjë, ku po qëndron me partnerin e saj, ku dhe duket se ka mësuar shtatzëninë. /a.y/noa.al

Loading...