Aksident i frikshëm, bie nga motori me 190 kilometër në orë
Transmetuar më 19-05-2020, 17:50

Një video e kapur nga kamera e helmetës së një motoristeje ruse ka kapur momemtin e tmerrshëm të përplasjes së saj gjatë një gare shpejtësie në rrugë.

Motoristja e njohur si Speeder Sochi humb kontrollin në motorin e saj, ku kamera vazhdoi xhirimet edhe pas rrëzimit të saj.

Vajza e quajtur Angelina 20 vjeç, pësoi gërvishtje dhe mavijosje në pjesën e pasme dhe këmbët e saj, por çuditërisht pa thyerje.

Videoja e përplasjes tregon se si shoferët nxituan ta ndihmojnë atë direkt pas aksidentit me shpejtësi të lartë.

"I gjithë trupi im dhemb … Ju lutem, ambulanca", thotë ajo ndërsa i afrohen.

Loading...