Tirana kthehet te fitorja, mposht 3-0 Vllazninë
Transmetuar më 19-06-2020, 19:15

Tirana rikthehet te fitorja pas humbjes pak ditë më parë me Teutën.

Në derbin e Shqipërisë, kryeqytetasit mposhtë me rezultat të pastër Vllazninë e Shkodrës.

Tre golat e shënuar mbajnë të qetë kampin bardheblu për titullin kampion.

Torasa, Ngo dhe Kale menduan për fitoren e Tiranës.

Ekipi kryeson tabelën e klasifikimit, edhe pse kanë mbetur edhe disa ndeshje të tjera. /k.k/noa.al/

Loading...