Sa ka shkuar kilogrami i shalqinit?!
Transmetuar më 30-06-2020, 22:11

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, tregoi sot se shalqini ka arritur kulmin e sezonit.

Ajo kishte blerë një, teksa duket se gjendet me shumicë në treg.

Alketa preferoi të ndante imazhin e blerjes së një shalqini, sot në Tiranë, ndonëse shkaktoi reagime të shumta.

Disa i thanë të hiqte syzet që ta njihte shitësi, disa e pyetën se pse nuk tregon sa është çmimi.

Kishte nga ata që ishin të interesuar të dinin, nëse ishte bio dhe ia vlen të blesh shalqinin.

/NOA.al

Loading...