Pushime në fundjavë? Kapriçot e motit ndoshta iu prishin planet
Transmetuar më 03-07-2020, 18:23

E shtuna pritet të shënojë ditët më të nxehtë të kësaj jave, me temperaturat që do arrijnë deri në 26 gradë.

Por lajm i keq vjen për ata që kishin planifikuar të pushonin në bregdet të dielën.

Reshje shiu dhe ulje e lehtë e temperaturave parashikohen për të dielën.

Java nis sërish me temperatura të larta dhe thatësira. /k.k/noa.al/

Loading...