Ndodh në Shqipëri/ Memaliaj-Këlcyra, lojtari “kthen” një birrë gjatë pushimit
Transmetuar më 04-07-2020, 20:15

Ngjarjet e çuditshme në vendin tonë nuk kanë të sosur.

Dhe kjo teksa luhej Memaliaj-Këlcyra.

Ajo që bie në sy është lojtari i Këlcyrës ku ai shihet me një kanaçe birrë në dorë.

Në foto nuk mund të dallohet identiteti i lojtarit, por është i papranueshëm fakti që një futbollist mund të pijë alkool gjatë pushimit të pjesës së parë.

Nga fanella që ka veshur shihet që është futbollist i ekipit të Këlcyrës./noa.al/

Loading...