Përplasen tre makina/ Aksidentohet djali Hashim Thaçit, ja gjendja e tij shëndetësore
Transmetuar më 13-08-2020, 23:26

Djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, Endriti, ka pësuar një aksident këtë të enjte Me anë të një deklarate, policia ka njoftuar se në aksin rrugor Prishtinë-Ferizaj, ka ndodhur një aksident ku janë përfshirë tre automjete. Sipas raportimeve si pasojë e aksidentit një person është lënduar.

Ndërsa djali i presidentit, sipas konfirmimit dhe të mjekut që u kujdes për të, Naser Syla, ka marrë lëndime të lehta trupore dhe do ta vijojë trajtimin në shtëpi.