Çfarë ka humbur pas ndarjes ish-bashkëshorti i saj, futbollisti i njohur shqiptar! (Foto)
Transmetuar më 11-09-2020, 21:45

Bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare, Blerim Xhemajli, njihet për format e saj bombastike, të cilat shpesh nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve, sidoemos pas divorcit.

Në profilin e Erjonës, në facebook, nuk mungojnë as fotot provokuese që ajo poston pothuajse çdo ditë.

Erjona i lë pak vend imagjinatës, siç ishin të fundit, ku ajo posto foto të trupit dhe tërheq vëmendje me format e saj bombastike.

Në foton e kapur gjatë pushimeve në Ishujt Kanarie, shpalos një dekolte seksi që ka bërë të emocionohen fansat.

Erjona pas ndarjes me Blerimin, futbollistin shqiptar që zgjodhi Zvicrën me të cilin ka edhe një fëmijë, duket se kërkon t’i tregojë atij se çfarë ka humbur këto kohë.

Ajo shfaqet në pushime luksoze, në jaht, dhe e vetme, të paktën në fotot që bën publike.

/NOA.al