Kosovë/ Një makinë dhe një kamion përfshihen në aksident, ka të plagosur
Transmetuar më 12-09-2020, 22:02

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Podujevë-Prishtinë, ndersa mësohet se ka edhe të lënduar.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë dhe një kamion.

Në një video të siguruar nga Portali.info shihet se policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Më poshtë pamjet nga vendngjarja: