Aksident me fatalitet në Kosovë/ Këmbësori merret para nga makina dhe humb jetën
Transmetuar më 14-09-2020, 23:44

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00 në Drenas.

Një këmbësor dyshohet se është përplasur nga një makinë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe detaje të tjera.

Policia ka mbëritur në vendngjarje dhe po merret me rastin.