“Seks me një çift rusësh”/ Bledi Mane tregon çfarë i ndodhi në Turqi
Transmetuar më 18-10-2020, 19:50

Bledi Mane ishte i ftuar në studion e emisionit “E Diell”, në Top Channel, më konkretisht në rubrikën “Rrethi Katror”.

Teksa po diskutohej mbi mbajtjen e maskave dhe efikasitetin e tyre, ai tregoi një histori personale.

Mane tha se gjatë muajve të verës ishte për një udhëtim disa ditor në Turqi, ku u njoh me një çift rus.

Sipas Manes miqësia e tyre avancoi aq shumë sa që me to pati një aventurë seksuale.

“Në fund të muajit gusht isha për gjashtë ditë në Antalya dhe qëllova me një çift rusësh. Në një natë në avujt e alkoolit pata një eksperiencë seksuale. Në dhomën e tyre zotëria po pinte cigare në ballkon, ndërsa unë kisha radhën. Gruaja po varej poshtë krevatit dhe thash me vete plani këtyre po zbulohet, do të më vrasi, gruaja u zgjat dhe mori maskën dhe më tha “pa maskë nuk ka seks”. Ironia e momentit ashtu me brekë nëpërkëmbë ika në dhomën time”, u shpreh Mane.