E braktisi e dashura, hakmarrja e tij mori vëmendjen e miliona njerëzve
Transmetuar më 18-10-2020, 21:02

Një person ka rrëmbyer vëmendjen e milioan njerëzve për hakmarrjen gjeniale” që bëri ndaj ish-të dashurës pasi kjo e fundit e la.

Pasi vajza u largua, një burrë nga Australia vendosi të hakmerrej ndaj saj dhe Facebook po gumëzhin për këtë.

Burri i braktisur postoi një reklamë në Facebook në të cilën ai hodhi në shitje çantën që i përkiste ish-partneres së tij, për 20 dollarë.

Çelësi është në çmim, megjithëse është një çantë false të brendit Jimmy Choo, por çështja është në fjalët e tij.

“Unë po shes çantën e rreme të ish-të dashurës sime. Ajo përputhej shumë me personalitetin e saj, pasi ajo është e rremë ashtu si ajo.”

Burri më pas zbuloi në Facebook se e dashura e tij kishte kryer operacione plastike dhe se ajo shpesh shkonte në solarium, shkruan Daily Mail.

“Në shikim të parë, çanta, ashtu si vajza, duket si origjinale, por kur e shikon nga afër, bëhet e qartë se ka shumë nga karakteristikat e saj që nuk janë të bukura dhe se diçka qelbet (jo çanta, ajo ka një erë fantastike)”, vazhdoi ai.

Ai më pas tregoi pjesën e brendshme të çantës dhe tha:

“Çanta është e zbrazët, ashtu si shpirti i saj, dhe megjithëse ajo vepron sikur të jetë e vërtetë, së shpejti e kupton se ky është një imitim i lirë”.