Sherr me Luanën në mes të emisionit, zbadhet e vërteta e largimit të Rezart Veleshnjës
Transmetuar më 19-10-2020, 02:07

Rezart Veleshnja është larguar nga "Shiko kush luan" dhe në vend të tij kemi parë Irgen Çelën, të njohur nga të gjithë si Xhoda.

Arsyeja e largimit të tij të befasishëm nuk ishte bërë e ditur, por kjo deri më sot.

Në media publikohet se Rezarti ka debatuar ashpër me moderatoren dhe autoren e programit, Luana Vjollcën.

Si pasojë e këtij debati, Luana e ka larguar aktorin nga "Shiko kush luan".

Ndërkohë, "Prive" shkruan se sherri ka ndodhur në studio, në mes të xhirimeve dhe ka lënë të habitur dhe të ftuarit, të cilët janë riftuar një javë më pas për xhirimin e një puntate të re.