Njihuni me babain e tre fëmijëve që zemërohet kur e pyesin nëse është “gay” (FOTO)
Transmetuar më 19-10-2020, 13:24

Amerikani Mark Bryan, 61 vjeç, jeton në Gjermani dhe preferon të vishet si grua.

Pamjet e menaxherit të inxhinierit të robotikës sfidojnë konceptin e veshjeve gjinore.

Njerëzit vënë në dyshim seksualitetin e tij, por Mark thotë se ai është  “i drejtpërdrejt dhe i martuar”.

Stili i tij i preferuar është një fund i ngushtë, frymëzuar nga fuqia e grave që ato përfaqësojnë.

Baba i tre fëmijëve, i martuar, ai tha se filloi të vishte rrobat e grave katër vjet më parë pretendon se është i vendosur të sfidojë stereotipet gjinore kur bëhet fjalë për modën.

Mark Bryan, një amerikan që jeton në Gjermani, krenohet me fundet e ngushta dhe takat e larta.

Ai zgjedh këto veshje për të punuar, në dyqane dhe madje edhe në shtëpi.

Marku rregullisht poston fotografi të tij duke pozuar me veshjet elegante.

Ai e përshkruan veten si një ‘djalë i drejtë, i martuar, i lumtur që i pëlqejnë makinat Porsche, gratë e bukura dhe sidoemos femrat, “me takat dhe fundet në veshjet e mia të përditshme’ – thotë Mark.

Disa njerëz kanë vënë në pikëpyetje seksualitetin e Markut, që kur ai filloi të vishte funde.

Amerikani, i cili aktualisht jeton dhe punon në Gjermani, thotë se zemërohet kur njerëzit e pyesin nëse është homoseksual.

Ai zbuloi se edhe gruaja i ka mbështetur mbi zgjedhjet që ka bërë për veshjet.

/NOA.al