Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Një i ri gjendet i varur në një pemë pranë Dajtit
Transmetuar më 19-10-2020, 13:43

Gjendet i vetëvarur pranë Dajtit, në një pemë, një 34-vjeçar.

Policia tha se sot rreth orës 13:00, tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt, është gjetur i vetë’varur në një pemë shtetasi O.Gj., 34 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje.

Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.