Pret damarët një vajzë 30-vjeçe, ngjarja në mes të Tiranës
Transmetuar më 20-10-2020, 19:01

Një 30-vjeçare ka dëmtuar veten, njofton policia e Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku thuhet se e reja, ende e paidentifikuar, ka prerë damarët e duarve.

Ajo cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të saj. /k.k/noa.al/