Transmetuar më 21-10-2020, 08:11

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 21 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik për lexuesit tanë.

Dashi

Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju mund të jeni duke kapërcyer një pengesë.

Demi

Hëna është në anën tuaj: katër ditë të rëndësishme dhe interesante, sidomos në dashuri. Në frontin e punës, krijuesit që kanë ide të shkëlqyera janë të favorizuar.

Binjakët

Mos u shqetëso: nga data 28 mund të lindë diçka e veçantë dhe e re në dashuri. Në frontin e punës, ju nuk i keni kapërcyer plotësisht shqetësimet në lidhje me aktivitetet profesionale. Kurseni ca para për muajt e fundit të vitit!

Gaforrja

Sot dhe nesër jeni shumë intolerantë. Takimet janë të rëndësishme dhe të papritura, por jo gjithmonë të lehta për tu menaxhuar. Në frontin e punës mund të keni disa probleme. Mos u dorëzoni për të bërë plane!

Luani

Nëse jeni i dashuruar me një person, ka ardhur koha ta provoni: nga data 28, për më tepër, Afërdita do të kthehet e favorshme. Sa për punën, duhet të përgatiteni për disa sfida të rëndësishme.

Virgjëresha

Sot planetët janë të favorshëm. Ka pasur probleme në të kaluarën, por të gjitha janë të zgjidhshme. Në frontin e biznesit, ju duhet të luftoni kundër një personi armiqësor.

Peshorja

Bëni kujdes me ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit dhe Dashit. Sot do të jetë pak ditë nervoze. Sa i përket punës, përpiquni të bëni vetëm atë që është e nevojshme. Mund të përjetoni disa momente tensioni!

Akrepi

Venusi dhe Hëna janë të favorshme: një lajm i mirë në dashuri. Në frontin e punës, ju besoni se keni bërë shumë. Por ka ardhur koha të flisni për projekte afatgjata.

Shigjetari

Ndaluni dhe reflektoni për dashurinë, ju keni nevojë për të. Sa i përket punës, braktisni të tepërtën. Mos u shqetëso: një projekt do të jetë i suksesshëm deri në dhjetor.

Bricjapi

Dita pozitive për ndjenjat. Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme. Në frontin e punës, favorizohen projekte të reja. Dëgjoni njerëzit përreth jush, ata mund t’ju japin disa këshilla të shkëlqyera!

Ujori

Ditë e shkëlqyeshme në dashuri. Nëse është dikush që ju intereson, afrohuni me besim. Në frontin e biznesit, yjet janë në anën tuaj.

Peshqit

Hëna pasdite është e favorshme. Duhet të vendosni një pikë të në jetën tuaj. Në frontin e punës, një zgjidhje ose depërtim interesant mund të vijë sot. /k.k/noa.al/