“Në dashuri fiton kush rri”, Fjolla Morina zyrtarizon dashurinë e saj, mallkohet nga gruaja e Fisnikut
Transmetuar më 21-10-2020, 12:21

Fjolla Morina mori propozimin për martesë tre ditë më parë, ndërsa mbrëmjen e djeshme ajo u shfaq në rrjetet sociale krah partnerit të saj, me të cilin nuk kishte dalë kurrë publikisht.

Fjolla u bë objekt i kronikës së zezë, pasi u kap në Kukës pak ditë më parë me dy pistoleta.

Ajo fitoi lirinë tre ditë pas arrestimit, ndërsa pas saj lanë qelinë edhe dy të tjerët që e shoqëronin.

Përveçse ka marrë guximin të shfaqet hapur me të, këngëtarja i bëri partnerit edhe një deklaratë të madhe dashurie, ku shprehej se kur dashuria mes dy personave është e vërtetë është në gjendje të kalojë çdo vështirësi, sepse ajo fiton mbi gjithçka.

“Thonë që ‘në dashuri fiton kush ikën’. Nuk është e vërtetë. Në dashuri fiton ai/ajo që rri. Dashuria nuk është e lehtë! Në dashuri duhet të dish të ndash dhimbjen, pasionin, vuajtjet. Ndonjëherë dashuria vë në dyshim gjithçka që ti ke besuar, por kur dashuria është e vërtetë atëherë ajo është në gjendje të superojë çdo vështirësi, çdo pengesë, sepse dashuria fiton mbi gjithçka. Ne në çdo pengesë fituam njëri-tjetrin. Të dua Fisnik Syla”, shkruan Fjolla bashkangjitur fotos.

Kujtojmë se Fisniku ka qenë i martuar. “n’Zoom.biz” ka siguruar disa foto të bashkëshortes së Fisnikut, duke shkruar se fotot janë realizuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lidhjen.

Bashkëshortja e Fisnikut, ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrëdhënie mori fund, prej Fjollës.

“Atyre që deshtën shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë.”

Nuk dihet ende nëse ata janë divorcuar apo jo, por edhe Fjolla pak ditë më parë.

/NOA.al