I infektuar me koronavirus, Kristiano Ronaldo i habit të gjithë me look-un e ri
Transmetuar më 21-10-2020, 14:31

Kristiano Ronaldo di të jetë protagonist edhe kur është jashtë fushe.

Ai mungon në fushë për shkak se është prekur nga koronavirusi dhe duhet të qëndrojë i izoluar për dy javë.

Ka publikuar disa foto ku duket se po e kalon mirë këtë periudhë të karantinës.

Madja ka ndryshuar edhe look, duke u qethur thuajse tullac.

Kujtojmë që ylli i Juventusit doli pozitiv me COVID-19 gjatë grumbullimit me Portugalin më 13 tetor teksa është asimptomatik. /k.k/noa.al/