Nicki Minaj ndan foton e parë të vogëlushit të saj
Transmetuar më 22-10-2020, 13:06

 Nicki Minaj festoi përvjetorin e saj të parë të martesës me Kenneth Petty të Mërkurën (21 Tetor) duke postuar foton e parë të djalit të tyre në Instagram.

"Gëzuar përvjetorin, dashuria ime", mbishkroi ajo foton e çmuar të këmbës së vogël të djalit të saj.

Kanye West tashmë e ka mbuluar fëmijën pasi ai i dërgoi kuti me atlete dhe rrëshqitje të fëmijës tek reperi tjetër për djalin e saj të vogël.

Ai dhe gruaja e tij Kim Kardashian, Beyoncé dhe më shumë yje më parë dërguan shënime të ëmbla për të uruar Mbretëreshën e Barbz për mirëpritjen e një djali.

Minaj dhe Petty u martuan saktësisht një vit më parë sot në 21 Tetor 2019, të cilën ajo e zbuloi në Instagram me përputhjen e "Mr." dhe "Zonja" turi kafeje dhe kapele "Nusja" dhe "Dhëndri".

/NOA.al