Rrëfehet aktori i famshëm: Kur isha 15 vjeç tentuan të më përdhunonin
Transmetuar më 22-10-2020, 18:48

Shumica e personazheve VIP, në një fazë të caktuar të jetës së tyre rrëfejnë për ato që u kanë ndodhur në fëmijëri.

Por kjo e aktorit Matthew Mcconaughey është vërtet e rëndë.

Së fundmi ai ka zbuluar se ishte ngacmuar seksualisht në moshën 15 vjeç, dhe kanë tentuar ta përdhunojnë.

Gjithashtu Mçonaughey përshkruan edhe një rast tjetër ku tregon se si një burrë e sulmoi seksualisht.

“Jam ngacmuar nga një burrë kur isha 18 vjeç, ai më rrëzoi pa ndjenja dhe më hodhi në pjesën e pasme të furgonit”, shkruan ai. /k.k/noa.al/