Big Brother i tensionuar në Serbi, sherr dhe rrahje. Policia detyrohet të ndërhyjë
Transmetuar më 22-10-2020, 19:26

Një video e kapur nga Big Brother në Serbi është bërë virale në rrjetet sociale.

Kjo për shkak të sherrit të ndodhur brenda shtëpisë.

Vajzat brenda shtëpisë, kanë patur një debat mes tyre dhe është dashur ndërhyrja e policisë që të përfundonte sherri.

Madje policia ka qendruar brenda ambienteve të shtëpisë në mbikqyrje.

Më poshtë pamjet: