Durrës/ Përplaset me shtyllën elektrike, humb jetën drejtuesi i mjetit
Transmetuar më 23-10-2020, 08:34

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Durrës.

Një 30-vjeçar raportohet se ka humbur jetën.

Ngjarja ndodhi rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, në Durrës.

Mësohet se 30 vjeçari A. B., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.