Shoqërohet në polici ish-deputeti Eduart Ndocaj
Transmetuar më 23-10-2020, 14:50

Një incident ka ndodhur në inaugurimin e  shtëpisë se Gjergj Fishtës, ku mori pjesë dhe kryeministri Edi Rama.

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka tentuar të futet në ambientet që po zhvillohet aktiviteti por nuk është lejuar nga garda se nuk kishte ftesë.

Policia gjithashtu ka shoqëruar ish-deputetin Ndocaj.

Në momentin e shoqërimit janë mbledhur banorë të zonës dhe forca të shumta policie.

Ndocaj njihet edhe me epitetin ‘deputeti kaubojs’ për shkak të kapelës që mbante gjithmonë në kokë. Së fundmi ai bëri bujë me ndryshimin drastik të pamjes, pas ndërhyrjeve dhe dietave për t’u dobësuar. /tch