Transformim total, ja si dukej para operacioneve, gruaja me “mollëzat më të mëdha në botë”
Transmetuar më 21-11-2020, 20:57

Anastasia Pokreshchuk njihet tashmë si gruaja me “mollëzat më të mëdha në botë”.

Ajo dukej krejtësisht ndryshe para ndërhyrjeve të theksuara në fytyrë. Para se të shpenzonte më shumë se 2000 euro në operacione, Pokreshchuk vlerësonte bukurinë e saj natyrale.

Modelja ukrainase kishte një fytyrë elegante dhe flokë të mrekulueshëm me onde.

Por një dekadë pas pamjeve të saj natyrale, 39-pësoi ndryshime dramatike.

Në fotot e publikuara nga noa.al, shihni krahasimin para dhe pas operacioneve./a.k/noa.al/