Apple na prezanton me kufjet e shumëpritura AirPods Max
Transmetuar më 08-12-2020, 19:34

Apple na prezanton me kufjet e shumëpritura AirPods Max me një çmim mbi 600 Euro.

Kufjet e Apple janë përfolur për më shumë se një vit.

Ata do të jenë në dispozicion për t’u porositur edhe sot, por nuk do të shiten para datës 15 dhjetor.

Kufjet bazohen në teknologjinë e kufjeve AirPods të vitit 2016, por mund të vihen mbi veshë.

Ato vijnë në pesë ngjyra të ndryshme: gri, argjend, bojë qielli, jeshile dhe rozë.

Apple gjithashtu njoftoi nisjen e aplikacionit të saj Fitness + më 14 dhjetor.

/S.H /NOA.al