Kush do t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit Basha apo Rama? Astrologu shqiptar lexon “yjet”
Transmetuar më 10-01-2021, 11:27

Jofiel Koço është një astrolog shqiptar i cili bën parashikimin e zgjedhjeve të 25 prillit.

Sipas tij ‘yjet’ do të jenë në favor të kreut të PD-së Lulzim Basha, teksa ky fat nuk do të ndjek kryeministrin Edi Rama.

Ai ka përfunduar studimet në Universitetin e Këlnit në degën e Shkencave Okulte Orientale.

Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë i ftuar në programin ‘Expuls’, ku bëri një bilanc lidhur me faktin se kush nga kandidatët do të jetë më i favorizuar në zgjedhjet e 25 prillit.

“Astrologjikisht, Basha si shenjë karriere dhe shenjë lartësimi, i ka të gjitha shanset të pakten sipas astrologjisë për t’u bërë kryeministër” u shpreh Jofiel Koço.

Basha i përket shenjës së binjakëve, ndërsa kryeministri shenjës së gaforreve.

/a.m/NOA.al