E rëndë/ Një grua në Mamurras, i jep fund jetës me armë gjahu
Transmetuar më 26-01-2021, 23:25

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:20.

Një grua dyshohet se është vetëvrarë në banesën e saj me armë gjahu.

Bëhet fjalë për 59-vjeçaren A. Sh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./noa.al/