Skandal në Greqi, prifti kryen veprime të turpshme me një djalë të ri (Foto-Video)
Transmetuar më 22-02-2021, 12:00

Një prift në Greqi është përfshirë në një skandal, pasi është filmuar nga kamerat e sigurisë në një rrugë, duke kryer veprime të turpshme me një djalë të ri.

Mediat greke kanë publikuar videon tronditëse, ku shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz të tjerë dhe më pas kthehet me dëshirë për të pranuar veprimin e turpshëm.

Siç duket edhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur ditën, por prifti nuk arriti dot t’i shpëtojë kamerave të sigurisë të një biznesi aty pranë, ndonëse "çifti" i përpoq të fshihej. /e.a/noa.al/