Covid-19/ Aktori Guljelm Radoja dërgohet i intubuar tek “Shefqet Ndroqi”
Transmetuar më 04-05-2021, 13:42

Është rënduar gjendja shëndetësore e aktorit të njohur të skenës shqiptare, Guljelm Radoja, i cili po përballet prej javësh me virusin e rrezikshëm Covid-19.

Pas më shumë se tre javësh i shtruar në Spitalin e Durrësit, aktori Radoja është sjellë në gjendje të rëndë te spitali Covid-2 “Shefqet Ndroqi”.

Mësohet se aktori është sjellë nga Durrësi i intubuar dhe në gjendje shumë të rëndë shëndetësore./K.B/NOA.al