VIDEO/ Trajneri Reja rrëzohet përsëri
Transmetuar më 08-06-2021, 21:57

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja është rrëzuar përsëri gjatë mbrëmjes së sotme në ndeshjen që Shqipëria po luan përballë Republikës Çeke.

E njëjta situatë ndodhi edhe në takimin me Uellsin.

Sonte një prej lojtarëve të Çekisë e shtyu lehtë Rejën, i cili përfundoi i shtrirë dhe pati tension në fushë nga stafi i Shqipërisë dhe lojtarët.

Aktualisht ndeshja po kryesohet nga çekët me rezultatin -1.

Më poshtë keni momentin e rrëzimit të trajnerit Reja:/noa.al/