Enca zhvishet krejtësisht lakuriq dhe mbështetet pas shkëmbit
Transmetuar më 09-06-2021, 21:07

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga të rinjtë sot.

Ajo gjithashtu është edhe një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale, konkretisht në Instagram.

Ajo ka befasuar jo pak fansat e saj në orët e fundit, teksa është zhveshur krejtësisht lakuriq.

Këtë ajo e ka treguar nëpërmjet një fotografie, dalë në bregdet.

Enca i mbulon pjesët intime pas një shkëmbi, ndërsa krahas fotos së publikuar shkruan:

“Po ndihem e lezetshme, ndoshta ta fshij më vonë”.

Nuk kanë munguar komentet e shumta por edhe pikante krahas fotos së publikuar./noa.al/