Transmetuar më 27-07-2021, 08:06

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Franga Zvicerane dhe Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 102.7 Shitet 103.5

Euro: Blihet 121.5 Shitet 122.2

Paundi Britanik : Blihet 141.3 Shitet 142.5

Franga Zviceriane: Blihet 111.8 Shitet 112.6