Transmetuar më 08-08-2021, 08:10

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, ndërkohë që Euroja, Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë pësuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 102.4 Shitet 103.4

Euro: Blihet 121 Shitet 121.7

Paundi Britanik : Blihet 141.7 Shitet 143.2

Franga Zviceriane: Blihet 112.1 Shitet 112.9