Transmetuar më 25-11-2021, 07:26

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e djeshme në kryeqytet.

Mësohet se emri i vogëlushes është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shtatzëninë e saj.

Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.