Transmetuar më 15-12-2021, 09:50

Ajo 82 vjeçe dhe ai 32. Dashurohen e madje ata tregojnë planet e tyre për fundvitin duke folur ‘pa dorashka’ për jetën seksuale.

Iris Jones dhe bashkëshorti i saj Mohamed kanë folur gjithmonë për marrëdhënien e tyre pasionante.

Ajo e quan atë faraonin e saj dhe janë martuar që në nëntor 2020 duke I thënë egjiptianit vizën bashkëshortore.

“Në ditën e Krishtlindjes, unë dhe Mohamed do të qëndrojmë në shtrat”, tha ajo.

“Ne do të kemi djathë në bukë të thekur të ndjekur nga byrekë të grirë dhe krem pana, të cilin do ta ha nga trupi i tij – nuk e kam bërë kurrë më parë.

Iris u takua me Mohamedin falë djalit të saj Stephen që e regjistroi atë në Facebook dhe ajo iu bashkua një grupi për ateistët ku edhe Egjiptiani ishte anëtar.

Iris tha se ajo ishte e impresionuar që në fillim me pamjen e tij të mirë dhe inteligjencën.