Transmetuar më 19-12-2021, 20:28

Në fillim ishte Donaldi që qëndroi pak pasiv. Por tani Triksa ka situatën në dorë.

Beatrix u shfaq e mërzitur me Donaldin këtë të diel.

Këngëtarja refuzoi këmbënguljen e aktorit për ta përqafuar në një moment.

“Ik ik, ik andej or fytyr m.t se nuk e meriton”, dëgjohet t’i thotë ajo.

Çifti ka tërhequr vëmendjen dhe kritika të shumta për lidhjen e tyre të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Me pas ata sqarohen dhe duket sikur zenka ka mbaruar.